بسته بندی حلقه تکمیل کننده ی زنجیره ی فروش، صادرات و تبلیغات است

بسته بندی حلقه تکمیل کننده ی زنجیره ی فروش، صادرات و تبلیغات است بسته بندی اهمیت فزاینده ای در بازارهای رقابتی امروز دارد. پژوهش موسسه انگلیسی ( یونایند بسیکوتیس) نشان می دهد که در مطالعات خرده فروشی، مشاهده کالا در فروشگاه و خرید در یک نگاه 42%، توصیه دیگران 25%، مشاهده تبلیغات 18%، دریافت نمونه مجانی 9% و دیگر روش ها 6% فروش را باعث می شود. با این وصف بسته بندی مناسب سهم بسزایی در فروش کالا دارد زیرا که معمولا نیمی از مشتریان با مشاهده محصول در بسته بندی مناسب و جذاب به خرید می پردازند. در بسته بندی کالاهای صادراتی، توجه به بازارهای مصرف، قدرت خرید مردم در این بازارها، فرهنگ و سلیقه آنها ضروری است. برای نفوذ در بازارهای رقابتی پر تقاضا، تمام عرضه کنندگان کالاهای مشابه، به ویژگی های بسته بندی مناسب و شکیل توجه دارند و آنان که نسبت به این امر دقت کافی نداشته باشند، از بازار فروش و صادرات به راحتی خارج خواهند شد. در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت بسته بندی، طراحی بسته بندی و موارد مورد استفاده در آن به وجود آمده است، هنوز بخش زیادی از کالاهای صادراتی غیر نفتی کشور به صورت فله یا با بسته بندی های نامناسب عرضه می شود. این گونه کالاها در کشورهای واسط تجدید بسته بندی شده و با قیمت های بسیار بالاتر به بازارهای مصرف عرضه می شود.

بسته بندی حلقه تکمیل کننده ی زنجیره ی فروش، صادرات و تبلیغات است

بسته بندی اهمیت فزاینده ای در بازارهای رقابتی امروز دارد. پژوهش موسسه انگلیسی ( یونایند بسیکوتیس) نشان می دهد که در مطالعات خرده فروشی، مشاهده کالا در فروشگاه و خرید در یک نگاه 42%، توصیه دیگران 25%، مشاهده تبلیغات 18%، دریافت نمونه مجانی 9% و دیگر روش ها 6% فروش را باعث می شود. با این وصف بسته بندی مناسب سهم بسزایی در فروش کالا دارد زیرا که معمولا نیمی از مشتریان با مشاهده محصول در بسته بندی مناسب و جذاب به خرید می پردازند.

در بسته بندی کالاهای صادراتی، توجه به بازارهای مصرف، قدرت خرید مردم در این بازارها، فرهنگ و سلیقه آنها ضروری است. برای نفوذ در بازارهای رقابتی پر تقاضا، تمام عرضه کنندگان کالاهای مشابه، به ویژگی های بسته بندی مناسب و شکیل توجه دارند و آنان که نسبت به این امر دقت کافی نداشته باشند، از بازار فروش و صادرات به راحتی خارج خواهند شد.

در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت بسته بندی، طراحی بسته بندی و موارد مورد استفاده در آن به وجود آمده است، هنوز بخش زیادی از کالاهای صادراتی غیر نفتی کشور به صورت فله یا با بسته بندی های نامناسب عرضه می شود. این گونه کالاها در کشورهای واسط تجدید بسته بندی شده و با قیمت های بسیار بالاتر به بازارهای مصرف عرضه می شود.

این نوشته منتشر شده در اخبار می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *